Dallime mes rishikimeve të "Diskutim:Lista e këngëtarëve dhe grupeve shqiptare"

v
Teksti Agron Zeneli
v (Kush eshte pergjegjsi i kesaj faqje)
v (Teksti Agron Zeneli)
===Ndihmë===
{{Ndihmë}}
 
== Teksti Agron Zeneli ==
 
agroni zeneli esht nje nga ata qe lirun token shqiptare dhe qe luftoj ne ter kosoven e deri ne maqedoni ku esht aj pse nuk e permen as kush ku ka ngelur agroni i nanes kuesht shku a pse jon syt gjith mon me lot per at qun bujar.
edhe ner te gjitha aje eshe ne zemrat ton edhe je bujar se ekemi te lum o trim qe ja ktheve pushken armikut e kudite deri ne ur te ibrit.
ate kujtohet kur jemi pa per te mramten her kur je plakosur kur erdha mete pa ishe kon shtrit ne krevat e pertitshe ku makan lan revolen.
 
Ky është teksti që ka shkruar një kalimtarë--[[Përdoruesi:Dan|Hipi Zhdripi]] 2005 Korrik 2 18:25 (UTC)