Ndryshimi mes inspektimeve të "Ed, Edd & Eddy"

2 bytes removed ,  7 vjet më parë
v
Robot: ndryshime kozmetike
v (Robot: Faqe e palidhur)
v (Robot: ndryshime kozmetike)
 
Protagonistët e këtij seriali janë tre shokë të cilët kanë të njëjtin emër Ed, Edd dhe Edi të cilët kanë gjithmonë të njëjtin problem, nevojën për të gjetur 25 qindarka të $, për të blerë karamele gjigande të njohura si ''nofull thyeset''. Për ti'a arritur qëllimit të tyre ata tentojnë ne të gjitha mënyrat, hapin tezga e shesin sende e rroba të përdorura etj.
Momentalisht Ed, Edd dhe Edi është seriali i animuar me jetëgjatë i prodhuar Cartoon Network.
 
 
[[Kategoria:Seriale të animuar]]