Ndryshimi mes inspektimeve të "Dritat e qytezës"

v (Robot: ndryshime kozmetike)
Harizi jeton në qytetin e bukur të Ksamilit. Ai shfaq shenja dembleizmi dhe parazitizmi për punën mundohet të përfitojë ndonjë vend të rehatshëm dhe kur nuk ja del fillon të shpifë e të dërgojë letra anonime. Këto sjellje e shqetësojnë bashkëshorten e tij dhe ajo vendos të largohet.
 
=== Lidhje të jashtmeAktorët ===
 
* [[Viktor Çaro]]
* [[Rabie Hyka]]
* [[Mina Koxhaku]]
* [[Karafil Shena]]
* [[Vangjel Agora]]
* [[Liza Laska]]
* [[Liliana Kumbaro]]
* [[Manushaqe Qenani]]
* [[Artan Sejko]]
* [[Petrit Llanaj]]
* [[Aristotel Stefani]]
* [[Teodor Rupi]]
* [[Brunilda Halluni]]
* [[Drini Hila]]
 
 
{{film-cung}}
Anonymous user