Dallime mes rishikimeve të "Popullsia"

125 bytes added ,  10 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
No edit summary
No edit summary
 
63554u5q4euy
}Komuna e Sarajit ka 35.804 banorë.
ose ndryshe Populacioni paraqet nje grup individesh te te njejtit lloje qe jetojne ne te njejtin vende dhe bejne pasardhes...
Anonymous user