Dallime mes rishikimeve të "Julian Deda"

1.043 bytes added ,  9 vjet më parë
Faqe e re: Julian Deda. Eshte nje nga aktoret dhe komedianet me te famshem ne Shqiperi. Lindi ne Shkoder me 15 Shtator 1981. Ka mbaruar shkollen e mesme "Jordan Misja" ne Shkoder. Ne vitin 2000 f...
(Faqe e re: Julian Deda. Eshte nje nga aktoret dhe komedianet me te famshem ne Shqiperi. Lindi ne Shkoder me 15 Shtator 1981. Ka mbaruar shkollen e mesme "Jordan Misja" ne Shkoder. Ne vitin 2000 f...)
(Pa ndryshime)
6

edits