Dallime mes rishikimeve të "Labova e Madhe dhe Labovitët"

ska përmbledhje të redaktimeve
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
No edit summary
No edit summary
[[Skeda:Labova e Madhe dhe Labovitët.JPG|thumb|300px]]
'''Labova e Madhe dhe Labovitët'''labovitët Gjurmime: gjurmime në vite'''. AutoriLibër me Autor [[Fedhon Meksi]]. Shtëpia Botuese "Migjeni", Tiranë 2010. Faqet e librit 215. ISBN 978- 99956-718- 9-1