Hape menynë kryesore

Changes

v
Robot: ndryshime kozmetike
: <small>{{cung}}</small>
 
== Shiko dhe ==
* [[Wikipedia:Artikulli cung perfekt]]
* [[Wikipedia:Cunget më të dëshiruar]]
 
<!-- Këto më poshtë janë për lidhjet me gjuhët e tjera -->
 
[[CategoryKategoria:Wikipedia|Cung]]
 
[[af:Wikipedia:Saadjie]]