Dallime mes rishikimeve të "Shekulli (gazetë)"

ska përmbledhje të redaktimeve
[[Skeda:FirmaShekulli, e Gazetesmërkurë Shekulli28 nëntor 2012.JPG|300px|rightjpg|thumb|Titulli i fletës së parë350px]]
'''Shekulli''' është [[gazeta]] më e madhe në [[Shqipëri]] që botohet nga Botimet Periodike Spektër, pronë e [[Koço Kokëdhima]], njëri ndër biznesmenët më të pasur dhe suksesshëm në Shqipëri.
== Historiku ==