Ndryshimi mes inspektimeve të "Wikipedia:WikiProjekti 100-Vjet Pavarësi/Urimet"

<!-- MOS MDRYSHO ASGJE SIPER KETIJ RRESHTI DHE MOS SHTO ASGJE POSHTE KETIJ RRESHTI -->
SHQIPETRA GEZUAR 100-VJETORIN E PAVARSISE . TE NDIHEMI KRENARE QE JEMI SHQIPTAR , U DESH NE KOHE E GJATE QE NE TE JETONIM KETE KOHE POR SOT JEMI NE NGA SHTETERT QE PO BEJME PERTARIM
 
== 100 vjet shqiperi e pavarur ==
 
<!-- Shkruaj urimin tënd në hapësirën më poshtë, menjëherë pas këtij rreshti. -->
i uroj te gjithe shqipetaret aneembane gezuar 100 vjetorin e pavaresise ta gezojne kete dite sepse eshte nje dite e shenuar dhe e shenjte per te gjithe shqipetaret besoj se asnjeri nga ne ska per ta harruar kete dite
 
 
<!-- MOS MDRYSHO ASGJE POSHTE KETIJ RRESHTI -->
<div align="right">''Ky urim u postua nga — [[Speciale:Kontributet/79.106.109.221|79.106.109.221]] 28 nëntor 2012 11:46 (CET)''.</div>
</div>
<div style="width:; padding:3px 5px; font-size:110%; border:1px solid #DF0101; margin:5px 0; background:#F2F2F2;">
<!-- MOS MDRYSHO ASGJE SIPER KETIJ RRESHTI DHE MOS SHTO ASGJE POSHTE KETIJ RRESHTI -->
Anonymous user