Ndryshimi mes inspektimeve të "Wikipedia:WikiProjekti 100-Vjet Pavarësi/Urimet"

 
Gezuar te gjithe shqiptareve 100 vjetorin e pavaresise qofte i lumtur Shqiperia e lire
 
== jam krenar qe jam shqipetar ==
 
<!-- Shkruaj urimin tënd në hapësirën më poshtë, menjëherë pas këtij rreshti. -->
dua ti uroj te gjithe shqipetaret kudo qe ndodhen gezuar 100 vjetorin e pavaresise
nga goku
 
<!-- MOS MDRYSHO ASGJE POSHTE KETIJ RRESHTI -->
<div align="right">''Ky urim u postua nga — [[Speciale:Kontributet/79.106.109.221|79.106.109.221]] 28 nëntor 2012 11:55 (CET)''.</div>
</div>
<div style="width:; padding:3px 5px; font-size:110%; border:1px solid #DF0101; margin:5px 0; background:#F2F2F2;">
<!-- MOS MDRYSHO ASGJE SIPER KETIJ RRESHTI DHE MOS SHTO ASGJE POSHTE KETIJ RRESHTI -->
Anonymous user