Dallime mes rishikimeve të "Arnold Schwarzenegger"

v
ska përmbledhje të redaktimeve
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
v (roboti shtoj: hak:Arnold Schwarzenegger)
vNo edit summary
[[Skeda:Arnold SchwarzeneggerSchwarzeneggerJan2010.jpg|right|thumb|222px180px|Arnold Schwarzenegger]]
'''Arnold Shvarcëenegjëerr''' lindi më [[30 korrik]] [[1947]] në [[Thal bei Graz]], [[Steiermark]], [[Austria]] ''(Madhësia: 1.88 meter)'' është [[aktor]] dhe guvernator nga [[ShBA]].