Ndryshimi mes inspektimeve të "Hamburgu"

No change in size ,  7 vjet më parë
v
r2.7.2) (Roboti: Duke redaktuar ckb:هامبورگckb:ھامبورگ
v (Roboti: Konverton referencat pa titull, dhe vendos titullin e faqes nga eshte mare referenca)
v (r2.7.2) (Roboti: Duke redaktuar ckb:هامبورگckb:ھامبورگ)
[[bs:Hamburg]]
[[ca:Hamburg]]
[[ckb:هامبورگھامبورگ]]
[[cs:Hamburk]]
[[csb:Hambùrg]]