Dallime mes rishikimeve të "Ndihmë:Përmbajtja/Komunikimi"

ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
<noinclude>
pershendetje jam admir fetahu student i ukafltetit ekonomik departamenti i marketugnit un e kam ni propozim per ministrin e jashtme ne lidhje me lobimin ne shtetet te cilat ende spo na njohin dhn ee shtetet te cilat ende skan ndeuajgr per vendin ton shtetet te cilat mendoni se ende nuk jan ne dijen se ne jem shtet i ri tani kishte qen mir dhe ndoshta e leht qe ne ato shetet te leshohen balona ne sasi sh et mumadhe me mbi shkrime te ndryshme per vendin ton d ehte vedisohen ata njerez se ne kid mejun ne harten e botes pehs eum rm informata admirfetahu@hotmail.com
{| width="100%" style="border: solid 2px #A3B1BF; background: #F5FAFF" |
|-
|</noinclude>
<div style="background-color:#cedff2; border-bottom:0px; border: 1px solid #a3b0bf; text-align:center; font-size:150%; padding:3px; margin:4px;">Mënyra komunikimi</div>
<noinclude>
{{TOCright}}
</noinclude>
<div style="padding-left:2em;padding-right:2em;">
===[[Wikipedia:Pyetje|Pyetjet]]===
: [[Wikipedia:Kërkimi|Kërkimi]] është mënyra më e shpejtë dhe më e lehtë për të gjetur përgjigjje në pyetje.
:[[Wikipedia:Reference desk|Reference desk]], kërkoni (dëshironi) një artikull ose informacion që nuk mund ta gjeni. Shih gjithashtu [[Wikipedia:Artikuj të dëshiruar|Artikuj të dëshiruar]]
:[[Wikipedia:Help desk|Help desk]] për përdoruesë me pyetje rreth Wikipedias ose redaktimit.
:[[Wikipedia:Ndihmë për përdoruesit e rinj|Ndihmë për përdoruesit e rinj]], për përdoruesë të rinj që nuk dinë çka të bëjnë apo si ta bëjnë.
:Secili artikull ka një [[Wikipedia:Faqe diskutuese|faqe për diskutim]] &mdash; klikoni në tabin '''diskutimet''' &mdash; për t'i lexuar ose për t'iu bashkangjitur diskutimeve rreth artikullit.
:[[Wikipedia:Kuvendi|Kuvendi]], për diskutime rreth çështjeve teknike, politikave, dhe organizimit të Wikipedias.
:[[Wikipedia:Kërkoni vërejtjen e administruesve|Kërkoni vërejtjen e administruesve]], për t'u ndihmuar nga një [[WP:ADMIN|administrues]]
:[[Wikipedia:Kërkesat|Departamenti i kërkesave]], për të gjitha kërkesat e tjera
 
===Kontaktimi===
:[[Wikipedia:Na kontaktoni|Na kontaktoni]]
:[[Wikipedia:Faqe diskutuese|Faqet diskutuese]]
:[[Wikipedia:Faqja e përdoruesit|Faqet e përdoruesve]]
:[[Wikipedia:Babel|Babel – Wikipedianët multi-lingualë]]
:[[Wikipedia:Mailing lists|Wikipedia mailing lists]]
:[[Wikipedia:Kanalet IRC|"Chat" me përdoruesë tjerë në IRC]]
:'''[[Wikipedia:Kuvendi|Kuvendi]]'''
:[[Wikipedia:Si të raportoni një bug|Raportoni një bug ose kërkoni (dëshironi) opsione]]
:[[Wikipedia:Wikipedianët|Wikipedianët]]
:[[Wikipedia:Falënderimet|Falënderimet]]
:[[Wikipedia:Sondazhet|Sondazhet]]
:[[meta:Main Page|Meta]]: faqja ku organizohen të gjitha projektet Wikimedia
:[[Wikipedia:Takim|Takimet]]
 
===Informohu: Lajmet===
:[[Wikipedia:Portali i Komunitetit|Portali i Komunitetit]] – Bulletin board, bashkëpunimet, dhe rifreskimet – qendra e aktivitetit të Wikipedias
:[[Wikipedia:Lajme|Lajme rreth Wikipedias]]
:[[Wikipedia:Wikipedia në media|Wikipedia në media]]
:[[Wikipedia:Lajmërime|Lajmërimet]]
:[[Wikipedia:Paraqitjet për shtyp|Paraqitjet për shtyp]]
:[[Wikipedia:Statistikat|Statistikat]]
:[[m:Milestones|Milestones]]
</div>
__NOEDITSECTION__
<noinclude>|}</noinclude>
 
<noinclude>
[[Kategori:Wikipedia]]
[[Kategori:Ndihmë]]
 
[[ar:مساعدة:محتويات/تواصل]]
[[cy:Cymorth:Cynnwys/Cyfathrebu]]
[[en:Help:Contents/Communication]]
[[fa:راهنما:فهرست/ارتباط]]
[[fr:Aide:Sommaire/Communication]]
[[hu:Wikipédia:Segítség/Kapcsolat]]
[[ms:Bantuan:Kandungan/Komunikasi]]
[[pt:Ajuda:Conteúdo/Comunicação]]
[[sr:Помоћ:Садржај/Википедија заједница]]
[[tr:Yardım:İçindekiler/İletişim]]
</noinclude>