Dallime mes rishikimeve të "E drejta kushtetuese"

asnjeri nuk do e grisi kete faqe, po stampa popullon kategorine qe duhet te rrije e paster.
v (Robot: ndryshime kozmetike)
(asnjeri nuk do e grisi kete faqe, po stampa popullon kategorine qe duhet te rrije e paster.)
 
Studimi i kushtetutave aktualë dhe historikë quhet [[ë drejta kushtetuese krahasimore]]. Ajo është një nëndegë e [[E drejta krahasimore|të drejtës krahasimore]].
{{pezullo-grisjen}}
 
[[Kategoria:Drejtësi]]