Dallime mes rishikimeve të "Wikipedia diskutim:Artikuj të mirë/Kandidatura"

→‎Kriteret: seksion i ri
(→‎Ca te tjere: seksion i ri)
(→‎Kriteret: seksion i ri)
 
Ndonje kundershtim qe te sjell ketu [[Wikipedia:WikiProjekt_UEJL_2012|disa nga keto artikuj]]? [[Përdoruesi:Pasthirrma|Pasthirrma]] ([[Përdoruesi diskutim:Pasthirrma|diskutimet]]) 28 nëntor 2012 02:01 (CET)
 
== Kriteret ==
 
Tani qe kemi [[Wikipedia:Kriteret e një artikulli të mirë|kriteret]], besoj qe eshte e kote qe te vazhdojme me votime. Nje editor i vetem mund ta vere yllin jeshil thjesht duke pare qe kriteret jane plotesuar apo jo, dhe te beje nje rishikim te artikullit. --[[Përdoruesi:Pasthirrma|Pasthirrma]] ([[Përdoruesi diskutim:Pasthirrma|diskutimet]]) 7 dhjetor 2012 03:05 (CET)