Dallime mes rishikimeve të "Përdoruesi diskutim:Euriditi"

:::Pershndetje Pasthirrma, e kam pare me kujdes kontributin tuaj dhe te Babagjyshit ndaj dua tiu pergezoj te dyve; por rregullat mbeten rregulla pradaj nuk mund tia jap statusin pa mbushur 300 redaktime. --'''[[Përdoruesi:Euriditi|<font style="text-shadow:#000 0.1em 0.1em 0.1em; background: #C44747; color:white;l">&nbsp;Euriditi&nbsp;</font>]]''' 6 dhjetor 2012 21:52 (CET)
::::E vleresoj kete. Teknikisht as mund ta [[Wikipedia:Kontrolluesit|sponsorizoj]] vete pasi me duhen 6 dite per t'u bere anetar "i rregullt", pra t'ia leme kohes. Faleminderit.--[[Përdoruesi:Pasthirrma|Pasthirrma]] ([[Përdoruesi diskutim:Pasthirrma|diskutimet]]) 6 dhjetor 2012 22:36 (CET)
 
== [[:fi:User:Roboti Tung|Please request a bot flag @ fiwiki]] ==
 
Hi, I just noticed your bot is running in the Finnish Wikipedia without a required bot flag. [[:fi:Wikipedia:Botit#Notes for Bot owners without a bot flag|According to the policy]] a request must be made for every bot before actually running them. Thank you in advance for your cooperation and best regards, [[Përdoruesi:Jafeluv|Jafeluv]] ([[Përdoruesi diskutim:Jafeluv|diskutimet]]) 7 dhjetor 2012 16:46 (CET)
54

edits