Ndryshimi mes inspektimeve të "Compact Disc"

100 bytes added ,  8 vjet më parë
v (r2.7.2+) (roboti ndryshoj: sr:Компакт-диск)
| Kompakt disku për lexim dhe regjistrim (ReWritable) || [[CD-RW]] || Në këtë disk mund të incizojmë më shumë herë.
|}
Kapaciteti i CD eshte 74 min e 14 sec. dhe eshte vendosur per ta zere Simfonin e nente te Bethovenit.
 
== Njësit lexuese ==
 
Anonymous user