Ndryshimi mes inspektimeve të "Konisbalta"

299 bytes added ,  8 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
{{Fshat në Shqipëri
{{Infobox ALB fshat 2|
| Emri = Konisbalta
| foto harta=[[Figura:Noimage.png|Noimage.png]]<!--240px-->
| Emri (Rasa dhanore) = Konisbaltës
| emri='''{{PAGENAME}}'''
| Figura =
| banor=
| Shteti = Shqipëria
| qarku=[[Qarku i Beratit|Berat]]
| Rrethi rrethi=[[ Rrethi i Beratit|Berat]]
| Bashkia bashkia=[[ Bashkia Ura Vajgurore|Ura Vajgurore]]
| Komuna =
| posta=
| Kodi postar =
| telefoni=
| Sipërfaqja =
| lartësia=
| Popullsia =
| latitude=
| Regj. i popullsisë =
| longitude=
| Dend. e popullsisë =
| web=
| Faqja zyrtare =
<!--- Koordinatat ---->
| Gjerësia =
| Gjatësia =
| Lartësia =
}}
 
'''{{PAGENAME}}''' është një fshat në [[Rrethi i Beratit|Rrethin e Beratit]] në [[Shqipëri]] që përfshihet në [[Bashkia Ura Vajgurore|Bashkinë e Urës Vajgurore]].
== Gjeografia ==
 
== Historia ==
 
==Shiko edheShih dhe këtë ==
{{Bashkia Ura Vajgurore}}
 
{{AL-gjeo-cung}}
 
[[CategoryKategoria:Fshatra në Shqipëri]]
[[Kategoria:Fshatra në Rrethin e Beratit]]