Dallime mes rishikimeve të "Wikipedia:Kuvendi"

v (roboti largoj: bxr:Wikipedia:Community Portal (deleted))
* {{PËR}} --'''[[User:Aeternus|Λeternus]]''' 1 dhjetor 2012 21:24 (CET)
* {{PËR|Do te lehtesohej shume puna e kontrolluesve dhe numri i artikujve me redaktime te pakontrolluara do te ulej. Tani per tani ka shume artikuj te cilet mund te jene perditesuar nga perdorues te Wikipedias por nuk jane kontrolluar nga kontrolluesit, duke bere qe keto artikuj te mbeten te vjeter per muaj apo per vite. --[[Përdoruesi:Olsi|Olsi]] ([[Përdoruesi_diskutim:Olsi#top|diskutimet]]) 3 dhjetor 2012 01:35 (CET)}}
 
== "Kushtet e Përdorimit" duhet shqipëruar ==
 
Poshtë butonit "Kryej ndryshimet" shkruhet: ''Nëse nuk dëshironi që shkrimet tuaja të redaktohen, të shpërndahen dhe të përdoren sipas dëshirës, mos i jepni këtu. I gjithë teksi që nuk e keni shkruar vetë, përveç fragmenteve të shkurtra, duhet të jetë në dispozicion sipas kushteve në përputhje me [http://wikimediafoundation.org/wiki/Terms_of_Use Kushtet e Përdorimit]''. Por ky artikull është në anglisht, në shqip nuk ekziston akoma. A mund të meret dikush me një nga artikujt më të rëndësishëm të wikipedias? [[Përdoruesi:Babagjysh|Babagjysh]] ([[Përdoruesi diskutim:Babagjysh|diskutimet]]) 9 dhjetor 2012 17:41 (CET)