Dallime mes rishikimeve të "Wikipedia:Kuvendi"

 
== Flamuri i Shqiperise ==
[[Skeda:Flag of Albania.svg|parapamje|100px|Flamuri i ri me ndryshime tek gjuha dhe kreshta]]
Kush e dine cka eshte tu ndodhe ketu http://sq.wikipedia.org/w/index.php?title=Skeda:Flag_of_Albania.svg&stable=1
: Une verejta se aty po behet nje lufte e madhe per flamurin edhe prap se prap eshte verzioni gabim. Pse?{{unsigned|Zeke|11 dhjetor 2012 21:56‎}}
:: Besoj se është në rregull tani. --'''[[Përdoruesi:Euriditi|<font style="text-shadow:#000 0.1em 0.1em 0.1em; background: #C44747; color:white;l">&nbsp;Euriditi&nbsp;</font>]]''' 12 dhjetor 2012 15:22 (CET)