Ndryshimi mes inspektimeve të "Adrian Morina"

17 bytes removed ,  8 vjet më parë
== Shfaqjet profesionale ==
 
* "Fluturimi mbi Teatrin e Kosoves" Multimedia-CCTD / Blerta Neziraj 2012 (ne pune e siper)
* "Stacioni i fundit" Teatri ODA / Lirak Celaj dhe Florent Mehmeti 2012
* "YU Madline you..." Multimedia-CCTD / Blerta Neziraj 2012
Anonymous user