Ndryshimi mes inspektimeve të "Abandoned Eden"

v
Roboti: Duke korrigjuar ridrejtimet
v (Robot: ndryshime kozmetike)
v (Roboti: Duke korrigjuar ridrejtimet)
|TitullFilm=
|TitullOrg=Abandoned Eden
|VendiProd=[[Shqipëria|Shqipëri]]
|VitiProd=2004
|Minuta=20 min.
|Gjuha=[[Gjuha shqipe|Shqip]]
|Genre=
|Mosha=
|}}
 
'''Abandoned Eden''' është një dramë televizive e metrazhit të shkurtë, prodhuar në [[Shqipëria|Shqipëri]] në vitin [[2004]] nën drejtorin e [[Eno Mikani]]t.<ref>{{Imdb titull|id=0403833|titulli=Abandoned Eden}}</ref>
 
Abandoned Eden është xhiruar në teknikën kolor dhe zgjat 20min