Ndryshimi mes inspektimeve të ".mw"

523 bytes added ,  13 vjet më parë
v
Ndryshimet e 24.85.238.26 u kthyen mbrapsht, artikulli tani ndodhet në versionin e fundit nga Thijs!bot.
(ovo malo smara)
v (Ndryshimet e 24.85.238.26 u kthyen mbrapsht, artikulli tani ndodhet në versionin e fundit nga Thijs!bot.)
'''.mw''' është prapashtesa e faqeve të [[Interneti]]t dhe përfaqëson [[Domeni internacional i shteteve|domenin zyrtar]] të [[Malawi|Malauit]].
 
{{CITDL}}
{{Www-cung}}
 
<!--Kategorizimi-->
[[Category:Domene interneti]]
 
<!--nderlidhje-->
 
[[ar:.mw]]
[[be:.mw]]
[[bs:.mw]]
[[ca:.mw]]
[[cs:.mw]]
[[cv:.mw]]
[[da:.mw]]
[[el:.mw]]
[[en:.mw]]
[[eo:.mw]]
[[eu:.mw]]
[[hu:.mw]]
[[hy:.mw]]
[[id:.mw]]
[[is:.mw]]
[[it:.mw]]
[[pl:.mw]]
[[ro:.mw]]
[[ru:.mw]]
[[ru-sib:.mw]]
[[sh:.mw]]
[[sr:.mw]]
[[tg:.mw]]
[[tr:.mw]]
[[zh:.mw]]