Hape menynë kryesore

Changes

ska përmbledhje të redaktimeve
 
N.q.s. krijon një artikull cung, vendos këtë tekst gati për të enkujaruar përdoruesit e tjerë për ta rregulluar duke shtypur '''<nowiki>{{cung}}</nowiki>''' që printon:
: <small>{{cung}}</small>
 
== Shiko dhe ==