Dallime mes rishikimeve të "Fakulteti i Historisë dhe Filologjisë i Universitetit të Tiranës"

[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
v (Robot: ndryshime kozmetike)
== Foto në vite nga Fakulteti Histori-Filologji ==
<gallery>
Skeda:12 - 25 Nëntor 2012 - Java e Albanologjisë.jpg
Skeda:Fakulteti Histori Filologji, Dega Histori. Të diplomuarit e vitit 1962.jpg
 
 
</gallery>