Ndryshimi mes inspektimeve të "Wonseradeel"

v
Robot: ndryshime kozmetike
v (r2.7.3) (roboti shtoj: an, ca, de, en, eo, eu, fi, fr, fy, id, jv, li, ms, nds, nds-nl, nl, pt, ro, stq, sv, vi, vo, war)
v (Robot: ndryshime kozmetike)
| gjatësia = 5.466667
}}
'''Wonseradeel''' është një qytezë në [[Súdwest Fryslân]], provinca [[Friesland]] në [[Holanda|Holandë]] me sipërfaqe km² dhe popullsi banorë<ref>[http://www.cbs.nl/en-GB/menu/home/default.htm Centraal Bureau voor de Statistiek]</ref>.
 
== Referenca ==
<references />
 
== Lidhje të jashtme ==
* {{Commonscat|Wonseradeel}}
* {{URL||Faqja zyrtare }}
{{Provinca Friesland}}
{{Portal|Holanda}}
<!-- Ndëlidhje wiki -->
 
[[Kategoria:Qyteza në Holandë]]
 
<!-- Ndëlidhje wiki -->
 
[[an:Wûnseradiel]]