Ndryshimi mes inspektimeve të "Përdoruesi diskutim:Cradel"

 
Ju faliminderoj paraprakisht.
:Versionet paraprake nuk kane rendesi dhe nuk pengojne asgje, jane thjesht dokumentim i ndryshimeve, por sidoqofte nese deshiron te mos i kesh ngarkoje me emer tjeter, shpresoj te te kem ndihmuar --[[Përdoruesi:Cradel|Cradel]] ([[Përdoruesi diskutim:Cradel|diskutimet]]) 28 dhjetor 2012 14:58 (CET)
 
==Shkelje e vendimit të kuvendit==