Dallime mes rishikimeve të "Vjena"

81 bytes added ,  9 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v (r2.7.3) (roboti shtoj: or:ଭିଏନା)
No edit summary
Në Vjenë e kanë qendrën shumë organizata ndërkombëtare si [[OPEC]], [[OSBE]], [[ONEA]] dhe [[Organizata e Kombeve të Bashkuara|OKB]] (përkrah [[New York]]-ut dhe [[Gjeneva|Gjenevës]]).
 
Në Vjenë, që prej vitit 1939 zhvillohet [[Koncerti i fillimvitit i Vjenës]].
== Referencat ==
<references />