Dallime mes rishikimeve të "Mikroskopi"

3 bytes removed ,  10 vjet më parë
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
(kam rrejt)
Si e mëparshme, ndriçim në këtë rast është e para apo anë, rasti tipik është okular në përdorim contafili filatelia dhe kontrollin e fije tekstile.
 
== MicroscopeGaleri Galleryfigurash ==
<gallery>
File:LaborMik2.jpg| Laboratory microscope