Dallime mes rishikimeve të "Lawrence Krauss"

v
ska përmbledhje të redaktimeve
v
v
| fields = [[Fizika teorike]] dhe [[kozmologjia]]
| workplaces =
| alma_mater = Carleton University (B.Sc.)<br>[[Massachusetts Institute of Technology]] (Ph.D.)
| doctoral_advisor =
| academic_advisors =