Dallime mes rishikimeve të "Haraçi"

1 byte added ,  8 vjet më parë
v
r2.7.2+) (Roboti: Duke redaktuar pl:Haradżpl:Charadż
v (Roboti: Konverton referencat pa titull, dhe vendos titullin e faqes nga eshte mare referenca)
v (r2.7.2+) (Roboti: Duke redaktuar pl:Haradżpl:Charadż)
[[ko:카라즈]]
[[ms:Kharaj]]
[[pl:HaradżCharadż]]
[[pt:Kharaj]]
[[ru:Харадж]]