Dallime mes rishikimeve të "Fëmija"

66 bytes added ,  8 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
v (r2.7.2+) (Roboti: Duke redaktuar fa:بچهfa:کودک)
v
[[Skeda:Kosovar Albanian children.jpg|thumb|Fëmijë shqiptarë]]
Një fëmijë është një [[qenie njerëzore]] në periudhën e saj zhvillimore ndërmjet lindjes dhe moshën e pjekurisë (që përfshin të ri-lindur [[Foshnja|foshnje]], fëmijë të vegjël ...).
 
95

edits