Ndryshimi mes inspektimeve të "Selishta"

56 bytes added ,  7 vjet më parë
v
+ iw
v (Selishti u zhvendos tek Selishta dhe u krijua një faqe përcjellimi)
v (+ iw)
[[category : Fshatra në Mal të Zi]]
 
[[fr:Selište (Podgorica)]]
[sr:Селиште]]
[[sl:Selište, Podgorica]]
[[sr:Селиште]]