Ndryshimi mes inspektimeve të "Visar Zhiti"

106 bytes removed ,  8 vjet më parë
 
* '''Kujtesa e ajrit''' (Tiranë: Lidhja e shkrimtarëve, [[1993]])<ref name=GjSh> [[Gjovalin Shkurtaj]] dhe [[Enver Hysa]] : [[Gjuha Shqipe për të huajt dhe shqiptarët jashtë atdheut]] </ref>
* '''Koha e krisur''' ([[1993]]) <ref name=GjSh />
* '''Hedh njė kafkë te këmbët tuaja''' (Tiranë: Shtëpia Botuese Naim Frashëri, [[1994]])<ref name=GjSh />
* '''Mbjellja e vetëtimave''' (Shkup: Flaka e vëllazërimit, [[1994]])<ref name=GjSh />
* '''Koha e krisur''' ([[1993]]) <ref name=GjSh />
* '''Dyert e gjalla''' (Tiranë: Eurorilindja, [[1995]])
* '''Kohë e vrarë në sy''' (Prishtinë: Rilindja, [[1997]])
 
* '''Condemned Apple''' (Molla e dënuar): Poezi të zgjedhura, përkthyer nga Robert Elsie (Los Angeles: Green Integer, 2005).
 
 
 
 
 
==Burimi i të dhënave==
Anonymous user