Dallime mes rishikimeve të "Hispaniola"

29 bytes added ,  8 vjet më parë
v
r2.7.2) (roboti shtoj: arz:هيسبانيولا
v (Roboti: Konverton referencat pa titull, dhe vendos titullin e faqes nga eshte mare referenca)
v (r2.7.2) (roboti shtoj: arz:هيسبانيولا)
[[an:Hispaniola]]
[[ar:هيسبانيولا]]
[[arz:هيسبانيولا]]
[[be:Востраў Гаіці]]
[[bg:Испаньола]]
1.758

edits