Ndryshimi mes inspektimeve të "Zajmina Vasjari"

59 bytes removed ,  7 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v
[[Skeda:Zajmina Vasjari.jpg|thumb|250px|Zajmina Vasjari]]
 
'''Zajmina Vasjari''' lindi ne [[Durrës]] [[Shqipëri]] më [[17 qershor]] të vitit [[19861987]], i përket shenjës së GaforresBinjakeve dhe është një natyrë mjaft e qetë. Ngjyra e preferuar është e bardha dhe shpesh vishet vetëm me këtë ngjyrë.
Gjithashtu i pëlqen muzika, e veçanërisht ajo dance. Është e gjatë 1,70 m. dheMban flokëttitullin ie mban“Miss përgjithësishtShqipëria 2002”. gjatë dhe bjondë.
 
Mban titullin e “Miss Shqipëria 2002”.
Bukuroshja nga Durrësi, mori kurorën e më të bukurës së vendit ditën e lindjes së saj.
 
Anonymous user