Dallime mes rishikimeve të "Sh.K.A"

229 bytes added ,  15 vjet më parë
v
Ndryshimet e 75.126.48.146 u kthyen mbrapsht, artikulli tani ndodhet në versionin e fundit nga Ko.S.ystem.OV@.
(U largua krejt përmbajtja e artikullit)
v (Ndryshimet e 75.126.48.146 u kthyen mbrapsht, artikulli tani ndodhet në versionin e fundit nga Ko.S.ystem.OV@.)
'''Sh.K.A''' është shkurtesa për '''Shoqëria Kulturore Artistike'''. Këtë shkurtesë e bartin disa grupe muzikore të muzikës së lehtë dhe popullore në [[Kosovë]] dhe [[Maqedoni]].
 
 
[[Category:Muzikë]]
{{muzi-cung}}
1.144

edits