Dallime mes rishikimeve të "Million Voices"

382 bytes added ,  15 vjet më parë
v
Ndryshimet e 75.126.48.146 u kthyen mbrapsht, artikulli tani ndodhet në versionin e fundit nga Ko.S.ystem.OV@.
(U largua krejt përmbajtja e artikullit)
v (Ndryshimet e 75.126.48.146 u kthyen mbrapsht, artikulli tani ndodhet në versionin e fundit nga Ko.S.ystem.OV@.)
'''Million Voices''' është pjesa muzikore e filmit [[Hotel Rwanda]], tekstin dhe komponimin e saj e kanë pregatitur [[Jerry Duplessis]] dhe [[Andrea Guerra]]. Pjesa mzikore ''Million Voices'' është zgjedhur në kategorin muzika më e mirë e filmit si kandidate për çmimin [[Golden Globe]] për vitin [[2004]] të mbajtur më [[16 janar]] [[2005]].
 
[[Category:Soundtracks]]
1.144

edits