Dallime mes rishikimeve të "Përdoruesi diskutim:Ko.S.ystem.OV@"

 
: E pash, dhe super e ke bo, tash i kqyri nese eshte najnjo pa rikthyer, mendimi jem i pare ishte qe kane be ata, ose ai (Me doke vec nje i hupte qe ka shume kohe te lire.) sipas artikulli i rastit e kane be, por si po thu ti e pash pastaj qe me shume sipas alfabetit ([[Speciale:Allpages]]). E kqyra dhe jane te rikthyer, ai perdor '''IP dinamike apo Proxy''', keshtu ai kthehet. Po pa vandal nuk shkon pune, cdo projektit i vine nje budalle. --[[Përdoruesi:Ko.S.ystem.OV@|Ko.S.]] <small>(°[[Përdoruesi diskutim:Ko.S.ystem.OV@|diskuto]]°)</small> 25 Nëntor 2006 03:19 (UTC)
 
:: ''Dupllo'' po shoh tash, mbas krejt qatyne rikthimeve :)) Po ma merr mendja se kush është, një prej wikit në anglisht. Kur nuk po jau lojmë atje propagandat, po vijnë si duket këtu e po shfryhen. Ama mirë e ki, budallë ka gjithkund. Vetëm shpresoj që i kam kthyer të gjithë artikujt në gjendje të mëparshme. Tung.--[[Përdoruesi:Mig|Mig]] 25 Nëntor 2006 03:41 (UTC)
1.144

edits