Ndryshimi mes inspektimeve të "1864"

359 bytes added ,  7 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v (roboti shtoj: hsb:1864)
 
== Lindje ==
* [[Abdi Toptani]], veprimtar i çështjes kombëtare, prijës çetash, [[Nënshkruesit e Deklaratës së Pavarësisë së Shqipërisë|firmëtar]] i [[Deklarata e Pavarësisë së Shqipërisë|Deklaratës së Pavarësisë së Shqipërisë]] dhe ministër Financash në qeverinë e parë, pjesëtar i Këshillit të Naltë dalur nga [[Kongresi i Lushnjës]].
* [[Isa Boletini]], luftëtar shqiptar (Vdiq më [[1916]]).
 
7.597

edits