Dallime mes rishikimeve të "Taulant Balla"

33 bytes removed ,  9 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
{{cung}}
[[Skeda:Taulant Balla.jpg|thumb|350px]]
'''Taulant Balla''' është një ndër deputetët më të korruptuardeputet [[Shqipëria|shqiptar]] dhe i [[Partia Socialiste e Shqipërisë|Partisë Socialiste]].
 
[[Kategoria:Biografi shqiptarësh]]
Anonymous user