Dallime mes rishikimeve të "Bahri Omari"

8 bytes added ,  8 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
}}
 
'''Bahri Omari''' ([[1888]] - [[1945]]) ishte deputet, botues, publicist shqiptar, ministër dhe veprimtar i [[Balli Kombëtar|Ballit Kombëtar]].
 
== Jeta ==
7.597

edits