Dallime mes rishikimeve të "Gjeografia e Bosnjës dhe Hercegovinës"

v
r2.7.2) (roboti shtoj: tr:Bosna-Hersek coğrafyası
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
v (r2.7.2) (roboti shtoj: tr:Bosna-Hersek coğrafyası)
[[sh:Geografija Bosne i Hercegovine]]
[[sr:Географија Босне и Херцеговине]]
[[tr:Bosna-Hersek coğrafyası]]
[[zh:波黑地理]]