Ndryshimi mes inspektimeve të "Victoria Justice"

v
U kthyen ndryshimet e 46.99.40.155 (diskutimet) në versionin e fundit nga Xqbot.
v (U kthyen ndryshimet e 46.99.40.155 (diskutimet) në versionin e fundit nga Xqbot.)
[[Skeda:Victoria Justice 3, 2012.jpg|thumb|Victoria Justice]]
'''Victoria Justice''' (lindur më [[19 Shkurt]] [[1993]]) është një aktore Amerikane, këngëtare, tekste shkruajtëse dhe vallëzuese. Ajo filloi të merret me aktrim që nga mosha 10 vjeçare dhe u shfaq për herë të parë në disa filma dhe në disa seri televizive duke përfshirë seri të [[Nickelodeon]] Zoey 101 dhe [[Victorious]] (lexo: Viktorious).
 
[[Kategoria:Aktorë amerikanë]]
64

edits