Dallime mes rishikimeve të "Ruzhdi Pulaha"

36 bytes added ,  9 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
Ruzhdi Pulaha është shkrimtari më i njohur i shqipërisë, ai ka shkruar filma shumë të njohur si "zonja nga qyteti" dhe "shoqja nga fshati".
 
[[Kategoria:Biografi shqiptarësh]]
[[Kategoria:Njerëz nga Korça]]
[[pl:Ruzhdi Pulaha]]