Dallime mes rishikimeve të "Wikipedia:Administrata"

→‎Kandidatura për burokrat: Diskutimi duhet te jete para votimit.
(→‎Kandidatura për burokrat: Diskutimi duhet te jete para votimit.)
* [''Burokrat''] Për aq pak sa kamë parë Eruditi është një nga përdoruesit më aktivë këtu në sqwiki. Edhe pse me vjen keqe ta them, mungesa e ime dhe Puntori-t ne çeshtjet administrative vonon shume proçesin e mirmbajtes se ketij projekti. Sqwiki ka nevoje per admin dhe bkrats te rinj, keshtu qe ju spronoj te kandidoni neqoftese ka kandidate me te mire. <small style="background:#000">'''&nbsp;&nbsp;[[User:Eagleal|<span style="color:#fff">eagle</span>]][[User talk:Eagleal|<span style="color:#fff;background:#f00">al</span>]]&nbsp;'''</small> 24 shkurt 2013 17:31 (CET)
:Doja te shtoja qe njohurit teknike te tij do te jene akoma me vlefshme me kete flag te ri. (Te vetmit qe programojme? :) --<small style="background:#000">'''&nbsp;&nbsp;[[User:Eagleal|<span style="color:#fff">eagle</span>]][[User talk:Eagleal|<span style="color:#fff;background:#f00">al</span>]]&nbsp;'''</small> 24 shkurt 2013 17:32 (CET)
 
====Diskutimi====
Duhet te shkruash ketu poshte neqoftese pranon apo jo. --<small style="background:#000">'''&nbsp;&nbsp;[[User:Eagleal|<span style="color:#fff">eagle</span>]][[User talk:Eagleal|<span style="color:#fff;background:#f00">al</span>]]&nbsp;'''</small> 24 shkurt 2013 17:31 (CET)
: Ju falenderoj për kandidimin dhe për votimin. Besoj se në një të ardhme të afërt do të jem shumë më aktiv në Wikipedian shqiptare dhe do t'i shërbej më tepër këtij komuniteti si burokrat. Ju falenderoj për konsideratën dhe ju uroj punë të mbarë. --'''[[Përdoruesi:Euriditi|<font style="text-shadow:#000 0.1em 0.1em 0.1em; background: #C44747; color:white;l">&nbsp;Euriditi&nbsp;</font>]]''' 25 shkurt 2013 14:25 (CET)
 
====Votimi====
*{{PËR}}-- [[Përdoruesi:Visi90|Visi90]] ([[Përdoruesi diskutim:Visi90|diskutimet]]) 19 mars 2013 23:10 (CET)
*{{PËR}}-- Njeriu i duhur. [[Përdoruesi:Tetovo boy|Tetovo boy]] ([[Përdoruesi diskutim:Tetovo boy|diskutimet]]) 20 mars 2013 00:58 (CET)
 
====Diskutimi====
Duhet te shkruash ketu poshte neqoftese pranon apo jo. --<small style="background:#000">'''&nbsp;&nbsp;[[User:Eagleal|<span style="color:#fff">eagle</span>]][[User talk:Eagleal|<span style="color:#fff;background:#f00">al</span>]]&nbsp;'''</small> 24 shkurt 2013 17:31 (CET)
: Ju falenderoj për kandidimin dhe për votimin. Besoj se në një të ardhme të afërt do të jem shumë më aktiv në Wikipedian shqiptare dhe do t'i shërbej më tepër këtij komuniteti si burokrat. Ju falenderoj për konsideratën dhe ju uroj punë të mbarë. --'''[[Përdoruesi:Euriditi|<font style="text-shadow:#000 0.1em 0.1em 0.1em; background: #C44747; color:white;l">&nbsp;Euriditi&nbsp;</font>]]''' 25 shkurt 2013 14:25 (CET)
 
= Heqje privilegjesh =
784

edits