Ndryshimi mes inspektimeve të "Përdoruesi diskutim:Lerriklo"

→‎Dekorate: seksion i ri
(→‎Admin time: seksion i ri)
(→‎Dekorate: seksion i ri)
 
Lerriklo, per sa kohe qe Euriditi s'do i japi nje cike pushim atij qe ofendon papushim, rregullat do ngelen ne leter. Duhet dore e forte me ata qe shijne ne leme: as neper forume nuk shajne njerezit keshtu. Prandaj sqwiki eshte wiki me e dobet ne Ballkan, se u lejohet disave te shajne sikur s'ka asnje problem. Nje admin serioz bllokon IP-ne per 1 muaj kur ka budalleqe te tilla. [[Përdoruesi:Tetovo boy|Tetovo boy]] ([[Përdoruesi diskutim:Tetovo boy|diskutimet]]) 16 mars 2013 06:20 (CET)
 
== Dekorate ==
 
{| style="border: 1px solid gray; background-color: #fdffe7;"
|rowspan="2" valign="middle" | [[Image:BoNM - Albania Hires.png|50px]]
|rowspan="2" |
|style="font-size: x-large; padding: 0; vertical-align: middle; height: 1.1em;" | '''Dekorate per Merita Kombetare'''
|-
|style="vertical-align: middle; border-top: 1px solid gray;" | Per shkrimin e [[Wikipedia:Zgjidhjet e konfliktit|Zgjidhjeve te konfliktit]], [[Wikipedia:Mirësjellja|Mirësjelljes]], dhe [[Wikipedia:Pesë shtyllat|Pesë shtyllave]] dhe gjithashtu per mirembajtjen e [[Wikipedia:Faqja kryesore/Fotografia e ditës|Fotografisë së ditës]]. Faleminderit per kontributin tend te vyer! [[User:Tetovo boy|Tetovo boy]] ([[User talk:Tetovo boy|talk]]) 11:27, 21 March 2013 (UTC)
|}
784

edits