Dallime mes rishikimeve të "Arnold Schwarzenegger"

v
Bot: Automated text replacement (-|thumb| +|parapamje|)
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
v (Bot: Migrating 85 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q2685 (translate me))
v (Bot: Automated text replacement (-|thumb| +|parapamje|))
[[Skeda:SchwarzeneggerJan2010.jpg|right|thumbparapamje|180px|Arnold Schwarzenegger]]
'''Arnold Shvarcëenegjëerr''' lindi më [[30 korrik]] [[1947]] në [[Thal bei Graz]], [[Steiermark]], [[Austria]] ''(Madhësia: 1.88 meter)'' është [[aktor]] dhe guvernator nga [[ShBA]].