Ndryshimi mes inspektimeve të "Kaprolli"

66 bytes removed ,  7 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v (r2.7.2+) (roboti ndryshoj: en:Roe deer)
{{Taxobox
| fossil_range = {{FossilShort fossil range|Earlyearly Oligoceneoligocene|Recentrecent}}
| name = Kaprolli
| fossil_range = {{Fossil range|Early Oligocene|Recent}}
| image = Capreolus capreolus 2 Jojo.jpg
| image_width = 250px
| image_caption = mashkulli dhe femra
| regnum = [[AnimalAnimalia]]ia
| phylum = [[Chordate|Chordata]]
| classis = [[MammalMammalia]]ia
| ordo = [[Even-toed ungulate|Artiodactyla]]
| subordo = [[Ruminantia]]
| familia = '''Cervidae'''
| genus_authority = [[John Edward Gray|Gray]], 1821
| species = '''''C. capreolus'''''
| binomial = ''Capreolus capreolus''
| binomial_authority = ([[Carolus Linnaeus|Linnaeus]], 1758)
}}
70

edits