Ndryshimi mes inspektimeve të "Werner Faymann"

v
ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: {{Kutia Politikan | Emri = Werner Faymann | Figura = Werner Faymann Wien08-2008a.jpg | Madhësia e Figurës = 230px | Detyra = Kancelari i Austris...)
 
v
}}
 
'''FranzWerner JonasFaymann''' (4 Maj, 1960, [[Vjenë]]), politikan Austriak dhe Kancelari i Austrisë nga 2008 e deri sot.
 
[[Kategoria:Politikanë austriakë]]